Μη Διαθέσιμο
ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ BENY ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ 22KW,32A ΚΑΙ ΚΑΛΩΔΙΟ 5m
649,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 649,76€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 165-50003
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ BENY ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ 22KW,32A ΚΑΙ ΚΑΛΩΔΙΟ 5m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Προστασίας | IP65(Socket IP55) |
| Διακοπτικό υλικό προστασίας | Build-in with overvoltage and under-voltage protection(U>264V or U<187V),overcurrent protection, over temperature protection, imperfect earth detection, CP abnormal signal protection and type A + DC 6mA for europe standard. |
| Διαστάσεις | Height:380mm Width:169mm Depth:201mm Weight:7KG/5KG |
| Εγγύηση | 3 years |
| Εφαρμογή | Yes (Z-BOX) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25℃~55℃ |
| Μέθοδος Επικοινωνίας | Bluetooth |
| Μήκος Καλωδίου | 5m / Type 2 |
| Ονομαστική ισχύς | Three Phase |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 32A |
| Ρελέ διαρροής | Type A+ DC 6mA Leakage sensor built-in |
| Συχνότητα | 50 to 60 Hz |
| Τρόπος συνδεσης | RFID cards |
| Τύπος συστήματος | 400 Vac |
| Χρώμα | Black |