ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SLIM 30W 6500Κ Φ225 ΛΕΥΚΟ PLUS
16,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,18€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-68433
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SLIM 30W 6500Κ Φ225 ΛΕΥΚΟ PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 28lm/Chip |
| Watt/ Chip | 0.2W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 3150lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 105lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάμετρος | 225mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Διάσταση Εγκοπής | Φ205mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 760mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.480 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 20000 |
| Κωδικος Προμηθευτη | PLUS |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Cupower |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 65-75V DC |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.540 |
| Μήκος | 225mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 30W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 225mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σύνολο Chip | 160pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Ύψος | 45mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 4 - 5mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 2 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |