Μη Διαθέσιμο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ ΗΛΙΑΚΟ ΜΕ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ LED SMD 17W ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΚΡΙ 6000Κ IP66 LUNA
113,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 113,83€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 200-57816
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ ΗΛΙΑΚΟ ΜΕ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ LED SMD 17W ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΚΡΙ 6000Κ IP66 LUNA
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 30lm/chip |
| Watt/ Chip | 0.25W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2200lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 85Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 18000mA |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | >12h |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.080 |
| Καλώδιο Φόρτισης | Built-in |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\4 |
| Κλάση Μόνωσης | Class III |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | >25000 |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Driverless |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 4900 |
| Μήκος | 695mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 17W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Όχι/No |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 207mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Κατάλληλοι για βραχίονες/Suitable for BracketsΦ60mm² |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σύνολο Chip | 104pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | Όχι/No |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συσκευασία | Color box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | Όχι/No |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 6V DC |
| Τύπος Led | SMD 2835 |
| Τύπος Ανίχνευσης | Αισθητήρας Μικροκυμάτων/ Microwave Sensor |
| Τύπος Μπαταρίας | LiFePO4 3.2V/18AH |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Γυαλί/ Aluminium-Glass |
| Ύψος | 95mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-5mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.1 sec |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 4-5h |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 18000mAH |