Μη Διαθέσιμο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM 20W 3000K 225Χ225 ΛΕΥΚΟ PLUS
9,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,44€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-68532
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM 20W 3000K 225Χ225 ΛΕΥΚΟ PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 18lm/Chip |
| Watt/ Chip | 0.2W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1800lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 300mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.320 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Κωδικος Προμηθευτη | PLUS |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Cupower |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 65-75V DC |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.550 |
| Μήκος | 225mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 20W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 225mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σύνολο Chip | 90pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Ύψος | 32mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-3mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |