ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΜΕ ΤΑΙΝΙΕΣ LED 36W 1.20m 6500K
9,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,18€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-55352
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΜΕ ΤΑΙΝΙΕΣ LED 36W 1.20m 6500K
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Watt | 70lm/Watt |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2520lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0,75mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 300mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Κλάση | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | XNA |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,400kg |
| Μήκος | 1200mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 36W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 61mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/ No |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 180-260V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Λαμπτήρα | Led Tape |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/ Wire |
| Υλικό Προϊόντος | Σίδηρος & Πλαστικό/Iron & Plastic |
| Ύψος | 24mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 1 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |