ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ ΓΙΑ LED TUBE 2x1.50m
24,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 24,53€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-56065
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ ΓΙΑ LED TUBE 2x1.50m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.510 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\6 |
| Κλάση | Class II |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.900 |
| Μήκος | 1570mm |
| Ντουί Λαμπτήρα | G13 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 2x24W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 104mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Τροφορδοσια και από τις 2 πλευρες/2 Way connection |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 80-270V |
| Τύπος Λαμπτήρα | T8 Led Tube |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πoλυκαρβονικό/Pοlycarbonate |
| Ύψος | 74mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι /Grey |