ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΑ ΧΡΥΣΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 180cm , 1200 MINI LED, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΧΡΥΣΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΣ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
266,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 266,17€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-22577
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΑ ΧΡΥΣΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 180cm , 1200 MINI LED, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΧΡΥΣΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΣ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//2 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-20mA-0,03w |
| Watt Μετασχηματιστή | 6W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5 |
| Αριθμός CE | TX-CW-1200L-31V |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 104X36X96 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 102*17*94cm |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240VOutput :31V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 7,36 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 3,68 |
| Κατηγορία | Διακοσμητικά με Φως/Decoration with Led Lights |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | MINI LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 8,8 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 3,9 |
| Μήκος (cm) | 100 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 104 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 102 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος (cm) | 14 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 17 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 2 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1200 |
| Τροφοδοσία | ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ/ADAPTER |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | white box +color label |
| Υλικό προϊόντος | PET-Σίδερο-Χαλκός/PET-Iron-Copper |
| Ύψος (cm) | 180 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 96 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 94 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα καλωδίου | ΑΣΗΜΙ/SILVER |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |