ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΚΕΡΙ ΜΕ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΦΛΟΓΑ, HALLOWEEN ΣΧΕΔΙΟ, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, 7,5x12,5cm, IP20
6,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,53€
- Στοκ:
- Κωδικός: 147-15138
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΚΕΡΙ ΜΕ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΦΛΟΓΑ, HALLOWEEN ΣΧΕΔΙΟ, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, 7,5x12,5cm, IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//24 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-20mA-0.06W |
| Αριθμός CE | EBP-001-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 36x27,5x29 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 7.5*7.5*12.5 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 3V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 1,4 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,17 |
| Κατηγορία | Κερί/Candle |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 1,6 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,175 |
| Μήκος (cm) | 7,5 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 7,5 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 27,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 7,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 24 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0.06W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1 |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Τύπος Συσκευασίας | PET box |
| Υλικό προϊόντος | Κέρι/Wax |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 29 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 12,5 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm white |