ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΚΕΡΙ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΟΛΟΚΥΘΑ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 2xAAA, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, 9x9cm, IP20
6,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,36€
- Στοκ:
- Κωδικός: 147-15140
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΚΕΡΙ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΟΛΟΚΥΘΑ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 2xAAA, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, 9x9cm, IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//24 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-20mA-0.06W |
| Αριθμός CE | EBP-001-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 42*32*21 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 10*10*9.5 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 3V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 2,88 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,1 |
| Κατηγορία | Κερί/Candle |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,38 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,12 |
| Μήκος (cm) | 9 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 10 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 10 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 24 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0.06W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1 |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Μπαταρίας | AAA |
| Τύπος Συσκευασίας | white box with color label |
| Υλικό προϊόντος | Κέρι/Wax |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 21 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 9,5 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm white |