ΦΩΤ/ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ 24V, UV ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ, ΚΟΠΗ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, ΜΟΝ/ΛΗ, ΜΠΛΕ, 50m, ΜΕ 36 LED/ΜΕΤΡΟ, IP65
142,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 142,29€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-22299
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤ/ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ 24V, UV ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ, ΚΟΠΗ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, ΜΟΝ/ΛΗ, ΜΠΛΕ, 50m, ΜΕ 36 LED/ΜΕΤΡΟ, IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 36LED/Meter |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3,2V-20mA-0,064W |
| Αριθμός CE | EARL-50-S |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος (cm) | 1,3 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 33x33x16cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 37x37x14 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 0,22 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 13mm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | Add |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 6,4 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 6,4 |
| Κοπή ανα (m) | Ανά 1μ/Per 1m |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 6,8 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 6,8 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 50m |
| Μήκος (cm) | 5000 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 33 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 37 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | 0,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 33 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 37 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Τροφοδοσία | 24V |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χάρτινο κιβώτιο/Carton |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλο/Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2 Wire |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Χαλκός/PVC copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 16 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 14 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,4 |
| Χρώμα | Μπλε/Blue |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Μπλε/Blue |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |