ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ LED ΑΣΠΡΗ & ΚΟΚΚΙΝΗ 5m, ΔΙΚΑΝΑΛΗ, ME ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΉ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΜΝΗΜΗ, ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
16,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,41€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-23111
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ LED ΑΣΠΡΗ & ΚΟΚΚΙΝΗ 5m, ΔΙΚΑΝΑΛΗ, ME ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΉ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΜΝΗΜΗ, ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 20 |
| Packing | 1//10 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V/20mA |
| Watt Μετασχηματιστή | 1.8W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5 |
| Αριθμός CE | EAC-0100-M |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 11mm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 55*24*24 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 1.6mm |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 10mm |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50/60Hz/ Output:3V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 2 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,2 |
| Κατηγορία | Σχέδιο Neon Φωτοσωλήνα/ Design Neon rope light |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,3 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 5 |
| Μήκος (cm) | 500 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 55 |
| Μνήμη | Ναι/Yes |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 24 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 10 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 1.8W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 100 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό κουτί/Color box |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | 3W |
| Υλικό προϊόντος | PVC-copper/PVC- Χαλκός |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 24 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Χρώμα σωλήνα | Λευκό-Κόκκινο/ White-Red |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |