ΚΑΛΩΔΙΑ LIYCY 550 DIN 47100 3 X 0,75 mm² (1000m/Drum)
1,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,01€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 150-18021
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΑΛΩΔΙΑ LIYCY 550 DIN 47100 3 X 0,75 mm² (1000m/Drum)
| Χαρακτηριστικά | |
| Διατομή Καλωδίου | 3X0,75mm2 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,0472 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1000m/Drum |
| Μήκος Καλωδίου | 1000m/Drum |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | IEC 60332-1 |
| Τύπος Καλωδίου | LIYCY |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-PVC/Copper-PVC |
| Χρώμα Προϊόντος | Grey/Γκρι |