ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SIHF 3Χ2,5mm² (100m/roll)
4,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,22€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 150-12409
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SIHF 3Χ2,5mm² (100m/roll)
| Χαρακτηριστικά | |
| Διατομή Καλωδίου | 3X2,5mm2 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,16 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100m/Roll |
| Μήκος Καλωδίου | 100m/Roll |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | VDE 0250, DIN VDE 0282-15 |
| Τύπος Καλωδίου | SIHF |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Σιλικόνη/Copper-Silicone |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο/Red |