ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ ΜΕ ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟ ΧΑΛΚΟ 4Χ0,22mm
0,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,25€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 150-20210
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ ΜΕ ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟ ΧΑΛΚΟ 4Χ0,22mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 4x0.22mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.920 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100/1000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.920 |
| Μήκος | 100m/roll |
| Μήκος Καλωδίου | 100m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | EN55035:2017+A11:2020 |
| Συσκευασία | 100m/roll |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Τύπος Καλωδίου | 24AWG |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γαλβανισμένο Σίδερο-Πλαστικό/Galvanized Iron-Plastic |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |