ΚΑΛΥΜΜΑ NORMAL LINDNER 25Α
0,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,52€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-61522
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΑΛΥΜΜΑ NORMAL LINDNER 25Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 25Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,011 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 36/504 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,011 |
| Μήκος | 80,5mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 39mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος | 22,5mm |