ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΕΤ 20ΤΕΜ
1,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,97€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-18023
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΕΤ 20ΤΕΜ
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,103 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20\600 |
| Κωδικος Προμηθευτη | DCY-1788 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,103 |
| Μήκος | 190mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 4mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Ένδειξη Ρεύματος/Power Indication |
| Συσκευασία | Flag sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-500V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 190mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί-Κίτρινο-Πράσινο-Μπλε/Orange-Yellow-Green-Blue |