ΚΕΡΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΜΕ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΦΛΟΓΑ, ΜΕ ΓΥΑΛΙ, ΑΝΘΡΑΚΙ, ΜΕ ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, 7,5x10cm
8,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,20€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-15128
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΕΡΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΜΕ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΦΛΟΓΑ, ΜΕ ΓΥΑΛΙ, ΑΝΘΡΑΚΙ, ΜΕ ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, 7,5x10cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//20 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V 30mA 0.09W |
| Αριθμός CE | EBP-001-S |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 44.5x19x25cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 8x8x10.8 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2400-2700 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 3,4 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,16 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,9 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,16 |
| Μήκος (cm) | 7,5 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 44,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 8 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος (cm) | 7,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 19 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 8 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 20 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0,15W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία/ battery |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Τύπος Συσκευασίας | PET BOX |
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί-Κερί/Glass-wax |
| Ύψος (cm) | 10 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 25 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 10,8 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα | Ανθρακί/Smoke grey |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/ Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 50000h |