ΚΛΕΜΑ ΠΟΛΥΠΡΟΠΥΛΕΝΙΟΥ ΤΑΧΕΙΑΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ 2X2,5mm 20τεμ
1,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,67€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-11081
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΛΕΜΑ ΠΟΛΥΠΡΟΠΥΛΕΝΙΟΥ ΤΑΧΕΙΑΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ 2X2,5mm 20τεμ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +85°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,017 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20/150 |
| Κωδικος Προμηθευτη | CMK-T24 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,017 |
| Μήκος | 20mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 17.5mm |
| Συσκευασία | Plastic Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο-Ατσάλι/PP-Stainless steel |
| Ύψος | 13.5mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |