ΚΛΕΜΜΑ PCT-212 2 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΥΠΟΔΟΧΗ 0,80-2,5mm 32Α 400V
0,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,22€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-11048
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΛΕΜΜΑ PCT-212 2 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΥΠΟΔΟΧΗ 0,80-2,5mm 32Α 400V
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 32A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +105°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,003 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25/250/3000 |
| Κωδικος Προμηθευτη | PCT-212 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,03 |
| Μήκος | 21.2mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 12.5mm |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 14.5mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι-Διάφανο/ Grey-Transparent |