ΚΛΕΜΜΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 3/3 ΘΕΣΕΩΝ 0,20-2,5mm 24Α 250V
0,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,72€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-11071
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΛΕΜΜΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 3/3 ΘΕΣΕΩΝ 0,20-2,5mm 24Α 250V
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 24A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +85°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,01 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25/250/2000 |
| Κωδικος Προμηθευτη | CMK-422 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,01 |
| Μήκος | 41.5mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 18.5mm |
| Συσκευασία | Paper card + plastic bag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 14.8mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι-Πορτοκαλί/Grey-Orange |