ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 12cm
3,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,12€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 153-55313
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 12cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | 60mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.120 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/4 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.120 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 120mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |