ΚΟΜΗΤΗΣ, 8 ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΕ 65 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ LED, ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΣΚΕΛΕΤΟ, ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΚΟ, 56x51cm, IP44
15,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,70€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-22412
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΟΜΗΤΗΣ, 8 ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΕ 65 ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ LED, ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΣΚΕΛΕΤΟ, ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΚΟ, 56x51cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/0/8 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,02A-0,06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 2,1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 54x46x56 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 52,5x5,5x54 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:100-240V/Output:4,5V-2,1W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2900-3500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 4,7 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,34 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 5,6 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,59 |
| Μήκος (cm) | 56 |
| Πλάτος (cm) | 0,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 8 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 2,1W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 65 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί/White box |
| Υλικό προϊόντος | Σύρμα/Wire |
| Ύψος (cm) | 51 |
| Χρώμα | Μαύρο/Black |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |