ΚΟΥΡΤΙΝΑ, 184 MINI LED, 8 ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 12cm, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, DAY LIGHT LED (H155 x W175cm, 20 ΣΕΙΡΕΣ x 12 LED), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 50cm, IP44
12,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,30€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11424
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΟΥΡΤΙΝΑ, 184 MINI LED, 8 ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 12cm, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, DAY LIGHT LED (H155 x W175cm, 20 ΣΕΙΡΕΣ x 12 LED), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 50cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//24 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | Z-LB184 |
| Αριθμός επεκτάσεων | 4 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 38x33x30 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 12x8x14 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1,6 |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 0,35 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,35 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0,2 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50Hz/60Hz, Output:24V-3.6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500-2800 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | Add |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | Add |
| Κατηγορία | Βροχή/Icicle |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | Add |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | Add |
| Μήκος (cm) | 175 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 33 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 8 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 24 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 50 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max, 3,6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | 4 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 184 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας/Battery Operated |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα/Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο, πλαστικό, χαλκός/Metal - plastic - copper |
| Ύψος (cm) | 155 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 14 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Daylight |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |