ΚΟΥΡΤΙΝΑ, 360 LED 3mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ SNOWFALL & ΜΝΗΜΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED (H200 x W200cm, 20 ΣΕΙΡΕΣ x 18 LED), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
39,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,15€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11820
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΟΥΡΤΙΝΑ, 360 LED 3mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ SNOWFALL & ΜΝΗΜΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED (H200 x W200cm, 20 ΣΕΙΡΕΣ x 18 LED), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,01A-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| WiFi Σύνδεση | Όχι/No |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | DLO-C-360-31V-WW |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 38x38x40 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 18x12x19 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 1,5 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,19 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60HZ/Output:31V-3.6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200-2300 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 8,5 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,3825 |
| Κατηγορία | Κουρτίνα/Curtain |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 9 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,425 |
| Μήκος (cm) | 18 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 18 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 19 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3,6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 360 |
| Σχήμα | 18L-18L-18L-18L |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Χαλκός/PVC-Copper |
| Ύψος (cm) | 12 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 40 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 19 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |