ΚΟΥΡΤΙΝΑ, 500 FLASH LED 5mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED (H250 x L300cm, 20 ΣΕΙΡΕΣ x 25 LED), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, ΙΡ44
61,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,30€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11377
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΟΥΡΤΙΝΑ, 500 FLASH LED 5mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED (H250 x L300cm, 20 ΣΕΙΡΕΣ x 25 LED), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, ΙΡ44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,01A-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 9 |
| WiFi Σύνδεση | Όχι/No |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | Z-3D500 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Έως 3/Til 3 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 41x32x36 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 15x13x17 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1,6 |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 1,5 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,12 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0,2 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz-0.1A/Output:31V-9W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 7500-8500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 8,6 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,72 |
| Κατηγορία | Κουρτίνα/Curtain |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 9,6 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,8 |
| Μήκος (cm) | 15 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 41 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 17 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 13 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max, 9W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Έως 3/Til 3 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 500 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Ύψος (cm) | 13 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 17 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |