ΚOΥΡΤIΝA, 360 2CHIP LED 3mm, 31V ΜEΤAΣΧΗΜΑΤIΣΤΗ, 8 M/F & ΜΝΗΜΗ, 4 EΠEΚΤAΣEIΣ ΕΩΣ 3 SET, R.CONTROL (TIMER & DIMMER), ΔIAΦAΝO PVC ΚAΛΩΔIO, ΛΕΥΚΟ & ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED (H200 x W200cm, 20 LINES x 18 LED), ΚAΛΩΔIO ΠAΡOΧΗΣ 3m, IP44
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-01160
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚOΥΡΤIΝA, 360 2CHIP LED 3mm, 31V ΜEΤAΣΧΗΜΑΤIΣΤΗ, 8 M/F & ΜΝΗΜΗ, 4 EΠEΚΤAΣEIΣ ΕΩΣ 3 SET, R.CONTROL (TIMER & DIMMER), ΔIAΦAΝO PVC ΚAΛΩΔIO, ΛΕΥΚΟ & ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED (H200 x W200cm, 20 LINES x 18 LED), ΚAΛΩΔIO ΠAΡOΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//20 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,01A-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 8,4 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5 |
| Αριθμός CE | EAP-0360-M |
| Αριθμός επεκτάσεων | Έως 3/Til 3 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 62x31,5x35,5 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 15x12x17 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220-240V, 50/60Hz, Output:31V-8,4W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200-2300 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 8,5 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,3825 |
| Κατηγορία | Κουρτίνα/Curtain |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 9 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,425 |
| Μήκος (cm) | 200 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 62 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Μνήμη | Ναι/Yes |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 31,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 17 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 20 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Ναι/Yes |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 8,4W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 360 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος (cm) | 200 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 35,5 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό-Λευκό/Warm white-White |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |