ΛΑΜΠΑ LED ΑΧΛΑΔΙ P165 3,5W 120lm Ε27 2000K 220-240V GOLD GLASS DIMMABLE
32,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 32,32€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-81832
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΛΑΜΠΑ LED ΑΧΛΑΔΙ P165 3,5W 120lm Ε27 2000K 220-240V GOLD GLASS DIMMABLE
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 120lm |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 807199 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Διάμετρος (mm) | 165mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή κλάση (από Σεπτ. 2021) | G |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\4 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.906 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3,5W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,95 |
| Συσκευασία | Paper B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | P165 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υδράργυρος (Hg) | 0,00% |
| Υλικό Προϊόντος | Γυαλί & Ακρυλικό/ Glass & Acrylic |
| Ύψος (mm) | 303mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Χρυσό/ Gold |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |