ΛΑΜΠΑ LED ΓΛΟΜΠΟΣ G95 CROSSED FILAMENT 11W 1600lm Ε27 3000K 220-240V DIMMABLE CLEAR
6,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,24€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-78471
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΛΑΜΠΑ LED ΓΛΟΜΠΟΣ G95 CROSSED FILAMENT 11W 1600lm Ε27 3000K 220-240V DIMMABLE CLEAR
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1600lm |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 761978 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Διάμετρος | 95mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 50mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 105W |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\5\20 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,102 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 11W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συντελεστής Μετατόπισης (DF) | >0.7 |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | G95 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | Filament |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί-Βάση Αλουμινίου/Glass-Aluminium Base |
| Ύψος | 142mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Διάφανο/ Clear |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >90 |