Μη Διαθέσιμο
ΛΑΜΠΑ LED ΜΑΝΟΛΙΑ 70W 7700lm E40 2700K 180-265V "PLUS"
28,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 28,75€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-76028
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΛΑΜΠΑ LED ΜΑΝΟΛΙΑ 70W 7700lm E40 2700K 180-265V "PLUS"
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντικεραυνική Προστασία | 2kV |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 7700lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 110lm/Watt |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 807289 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Διάμετρος | 120mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 40.000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 320mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 2700K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 50000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,628 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E40 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 70W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συσκευασία | Paper B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | Magnolia |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 180-265V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ύψος | 285mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Γάλακτος/Frost |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |