ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ 7,1W 1000lm E14 ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΒΑΣΗ 3000Κ "PRO" 175-265V
3,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,67€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-77342
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ 7,1W 1000lm E14 ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΒΑΣΗ 3000Κ "PRO" 175-265V
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1000lm |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 2151417 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 200° |
| Διάμετρος | 45mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 40000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 57mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 76W |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\50 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 50000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.0576 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7.1W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Συντελεστής Μετατόπισης (DF) | 0,97 |
| Συσκευασία | Paper Window B. Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | G45 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 175-265V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Κεραμικό & Πλαστικό/ Ceramic & Plastic |
| Ύψος | 90MM |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Γαλακτος/Milky cover |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |