ΛΑΜΠΑ LED SMD Τ5 10W 1600lm 60cm 4000K 220° 175-265V
7,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 7,63€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-77788
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΛΑΜΠΑ LED SMD Τ5 10W 1600lm 60cm 4000K 220° 175-265V
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1600lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 160lm/W |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 2023928 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 220° |
| Διάμετρος | 18.5mm |
| Διάμετρος Γυάλινου Σωλήνα (mm) | 15mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0.045mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\25\50 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 200000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,066 |
| Ντουί Λαμπτήρα | G5 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συντελεστής Μετατόπισης (DF) | >0.5 |
| Συσκευασία | Pearl Foam with Color Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | T5 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 175-265V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί-Πλαστική Βάση/Glass-Plastic Base |
| Ύψος | 562mm |
| Ύψος Σωληνωτής άκρη-άκρη (mm) | 548mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Frost |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |