ΝΤΟΥΙ ΡΟΖΕΤΑ ΝΙΚΕΛ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΡΑΣΙΝΟ-ΜΠΕΖ ΠΛΗΡΕΣ
10,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,42€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-23150
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΝΤΟΥΙ ΡΟΖΕΤΑ ΝΙΚΕΛ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΡΑΣΙΝΟ-ΜΠΕΖ ΠΛΗΡΕΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάμετρος | 100mm |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0.75mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +45°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.161 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.190 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W Led/Max 42W Halogen |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | PVC Box with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό-Πλαστικό-Χαλκός/Metallic-Plastic-Copper |
| Ύψος | 1000mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Βάση: Νίκελ, Καλώδιο:Πράσινο-Μπεζ/Base:Nickel,Cable:Green-Beige |