NTOYI ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΑΛΥΣΙΔΑ ΓΙΑ ΚΑΜΠΑΝΑ Ε40
8,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,79€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-23115
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
NTOYI ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΑΛΥΣΙΔΑ ΓΙΑ ΚΑΜΠΑΝΑ Ε40
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διάμετρος | Φ100mm |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0.75mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C - +70°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,420 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E40 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bag |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Μεταλλικό/ Plastic & Metallic |
| Ύψος | 800mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |