ΟΥΠΑ Νο 6 ΜΠΛΕ
0,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,72€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-11300
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΟΥΠΑ Νο 6 ΜΠΛΕ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 4mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,001 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100(Nylon bag)/20000 |
| Κωδικος Προμηθευτη | EN-06 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,052 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Ύψος | 29.8mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/Blue |