ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΗ 40cm, 12V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 120 LED/M, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
82,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 82,03€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-22585
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΗ 40cm, 12V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 120 LED/M, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 120 |
| Packing | 1//10 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-12mA-0.036W |
| Watt Μετασχηματιστή | 36W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 0,83 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 33x9x26 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 50x34,5x54,5 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50/60Hz/ Output:12V-36W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 11 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,1 |
| Κατηγορία | Διακοσμητικά με φως/Decoration with lights |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 2.8mm×3.5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 12 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,2 |
| Μήκος (cm) | 40 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 33 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 50 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος (cm) | 24 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 9 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 34,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 10 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 234 |
| Τροφοδοσία | 12V |
| Τύπος καλωδίου | VDE/PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | SMD2835 |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί με αυτοκόλλητο/White box with color label |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος (cm) | 25 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 26 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 54,5 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Mαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |