ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΗ 80cm, 24V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 120 LED/M, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
297,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 297,97€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-22587
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΗ 80cm, 24V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 120 LED/M, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 120 |
| Packing | 1//4 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-12mA-0.036W |
| Watt Μετασχηματιστή | 120W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 0,83 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 65x15x36 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 66,5x66x38 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50/60Hz/ Output:24V-120W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 11,2 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 2,8 |
| Κατηγορία | Διακοσμητικά με φως/Decoration with lights |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 2.8mm×3.5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 12,2 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 3,05 |
| Μήκος (cm) | 0.8m |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 65 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 66,5 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος (cm) | 62,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 15 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 66 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 4 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 504 |
| Τροφοδοσία | 24V |
| Τύπος καλωδίου | VDE/PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | SMD2835 |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί με αυτοκόλλητο/White box with color label |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος (cm) | 44,5 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 38 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Mαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |