ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ 12 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
16,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,33€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-31013
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ 12 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 12 |
| Αριθμός Σειρών | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP30 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.835 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.835 |
| Μήκος | 300mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 195mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 100mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |