ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 2X24 ΘΕΣΕΩΝ IP65
77,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,04€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-31141
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 2X24 ΘΕΣΕΩΝ IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 24 |
| Αριθμός Σειρών | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP30 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | 2 Χρόνια/2 Years |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μήκος | 555mm |
| Πιστοποιητικά | 2 Χρόνια/2 Years |
| Πλάτος | 450mm |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK10 |
| Συσκευασία | Carton Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/Sheet Metal |
| Ύψος | 130mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |