ΠΗΝΙΑ 25-32Α 24V
4,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,34€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 500-30231
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΗΝΙΑ 25-32Α 24V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 χρόνια |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένδειξη Λάθους (Gacia) | Όχι/No |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 25-32A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.080 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.087 |
| Μήκος | 3.6mm |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC 60947-1 IEC 60947-5-1 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 6.00mm |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Screw |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 3.00mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |