Μη Διαθέσιμο
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 2 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 3X1,5mm 1,5m ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
5,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,69€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-62260
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 2 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 3X1,5mm 1,5m ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5/60 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | Ναι/Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,264 |
| Μήκος | 140mm |
| Μήκος Καλωδίου | 1.5mtr |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 55mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color Paper Sleeve |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο-Χαλκός-PVC/PP-Copper-PVC |
| Ύψος | 40mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |