ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 2 ΘΕΣΕΩΝ UK ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ 3m 3X1,25mm ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
10,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,98€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-62300
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 2 ΘΕΣΕΩΝ UK ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ 3m 3X1,25mm ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 2 Θέσεων UK/2 Holes UK |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.25mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 13A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,47 |
| Μήκος | 275mm |
| Μήκος Καλωδίου | 3mtr |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3120W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 100mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Τύπος ρευματολήπτη/Plug type BS1363 13A |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color Βox with Window |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Ύψος | 50mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |