Μη Διαθέσιμο
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4 ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ 2 USB (TYPE A & C) ΣΠΑΣΤΟ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 3x1,5mm 2m ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
24,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 24,08€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-62460
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4 ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ 2 USB (TYPE A & C) ΣΠΑΣΤΟ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 3x1,5mm 2m ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| Χαρακτηριστικά | |
| USB Ampere (A) | 5.0V DC,3.4A,Max 17.0w |
| USB Ampere (C) | 5.0V DC,3.0A,Max 15.0W / 9.0V DC,2.22A, Max 20.0w / 12.0V DC,1.67A,Max 20.0W |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +35°C |
| Θύρα USB | 2 |
| Κατανάλωση Ενέργειας (σε κατάσταση αναμονής) | 0,06W |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/4/16 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,6 |
| Μήκος | 355mm |
| Μήκος Καλωδίου | 2mtr |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 60mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Με fast charging QC (Quick Charge) & PD (Power Delivery) πρωτόκολλο/With fast charging QC (Quick Charge) & PD (Power Delivery) protocol |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Ύψος | 40mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό-Μαύρο/White-Black |