ΠΡΙΖΑ ΜΙΝΙ ΣΟΥΚΟ ΤΡΙΠΛΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΑΚΙ ΛΕΥΚΗ ΙP20
5,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,49€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-16254
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΙΖΑ ΜΙΝΙ ΣΟΥΚΟ ΤΡΙΠΛΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΑΚΙ ΛΕΥΚΗ ΙP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | ΗΜΡΡ/01655 |
| Αριθμός Σούκο | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.152 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/144 |
| Μέγιστη Ονομαστική Ισχύς (W) | 3840W |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.152 |
| Μήκος | 145mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 65mm |
| Συσκευασία | Shrink Film with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/Copper & Plastic |
| Ύψος | 45mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |