ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ 16A ΜΠΕΖ
2,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,88€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 152-16101
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ 16A ΜΠΕΖ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,083 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,083 |
| Μήκος | 82mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 82mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Χωνευτος/Recessed |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τρόπος τοποθέτησης | Screws |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 41mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπεζ/Beige |