ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ ΡΑΓΑΣ 16Α GACIA
3,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,11€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 500-16000
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ ΡΑΓΑΣ 16Α GACIA
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 16 |
| Διατομή Καλωδίου | 2.5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.050 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 5\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.050 |
| Μήκος | 67.5mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 3680W |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC/EN60884-1 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 44mm |
| Πόλοι (Gacia) | 3P |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 80mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |