ΠΡΙΖΑ TV RADIO SATELLITE ΤΕΡΜΑΤΙΚΗ ΜΠΕΖ
13,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 13,49€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 152-16112
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΙΖΑ TV RADIO SATELLITE ΤΕΡΜΑΤΙΚΗ ΜΠΕΖ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,106 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,106 |
| Μήκος | 82mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 82mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Χωνευτος/Recessed |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Τρόπος τοποθέτησης | Screws |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Ύψος | 41mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπεζ/Beige |