Μη Διαθέσιμο
ΠΡΟΦΙΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 2000*17*8 90° ΜΑΥΡΟ PLUS
6,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,20€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70951
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΟΦΙΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 2000*17*8 90° ΜΑΥΡΟ PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Εσωτερικό Πλάτος | 12.3mm |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.270 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.270 |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 17mm |
| Πλάτος Εσοχής | 22mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | 18W/M Max |
| Συσκευασία | Κιβώτιο με αυτοκόλλητο\Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Αλουμίνιο/Plastic-Aluminium |
| Ύψος | 7.90mm |