ΠΡΟΦΙΛ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ 2000*15,3*12,5 PLUS
8,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,62€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-70957
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΟΦΙΛ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ 2000*15,3*12,5 PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γωνία Δέσμης | 45° |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Εσωτερικό Πλάτος | 12.9mm |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.342 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/60 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.342 |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 15.30mm |
| Πλάτος Εσοχής | 35.2mm |
| Συσκευασία | Κιβώτιο με αυτοκόλλητο\Brown Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Αλουμίνιο/Plastic-Aluminium |
| Ύψος | 12.50mm |