ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 50W SMD 42V DC 6500K IP65 ΜΑΥΡΟΣ PLUS
24,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 24,49€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-69386
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 50W SMD 42V DC 6500K IP65 ΜΑΥΡΟΣ PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 130Lm/chip |
| Watt/ Chip | 0.5W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 5000lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 100Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 36000h |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1200mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.230 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Κλάση Μόνωσης | Class III |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 18000 |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | OTX |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.550 |
| Μήκος | 205mm |
| Μήκος Καλωδίου | 150mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 50W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Όχι/No |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 170mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σύνολο Chip | 108pcs |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 42V |
| Τύπος Led | SMD 2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο & Γυαλί/ Aluminium & Glass |
| Ύψος | 22mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.5mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Black/Μαύρο |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |