ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 50W SMD ΜΕ SENSOR ΗΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 6500K IP65 ΓΡΑΦΙΤΗΣ PLUS
27,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 27,30€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-69364
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 50W SMD ΜΕ SENSOR ΗΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 6500K IP65 ΓΡΑΦΙΤΗΣ PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 120Lm/chip |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 4200lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 85Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 100° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 250mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +50°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.880 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | DOB |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.920 |
| Μήκος | 245mm |
| Μήκος Καλωδίου | 300mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 50W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένο στην πλακέτα/ Embedded in plate |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 210mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Ανάβει αυτόματα όταν το φως του περιβάλλοντα χώρου είναι κάτω από 30 LUX/ Lights up automatically when the room light is below 30 LUX, |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σύνολο Chip | 54pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Ανίχνευσης | Φωτοκύτταρο/ Photocell |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο & Γυαλί/ Aluminium & Glass |
| Ύψος | 31mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.5mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Γραφίτης/Dark Grey |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |